מוצר חדש 2017 !!! זוג משקולות יד TWISTLOCK

ראשי >ספורט כללי>משקולות>מוצר חדש 2017 !!! זוג משקולות יד TWISTLOCK
 
 
בשינה 2007 הצגנו Flexbell, הדור הראשון של משקולת שנבחר טוויסט להגיע בין 1-10 קילוגרם. שלוש שנים מאוחר יותר  משקולת Twistlock להגיע מ2-20kg.

משקולות מתכוונן הליכון הכושר TwistLock הן קומפקטיות, קלים לשימוש ובנוי באופן יציב. מומחים מסכימים כי כושר אימוני כוח הוא חלק חשוב מאוד של כל תכנית אימונים ומשקולות אין דרך טובה יותר כדי לקבל חזק יותר מלהרים משקולות. סטי משקל מסורתיים, לעומת זאת, יש כמה חסרונות. הם תופסים הרבה מקום, זה יכול להיות זמן רב כדי להתאים את המשקולות והם יכולים להיות מסוכנים. העיצוב החדשני של משקולות מתכווננת הליכון כושר מתגבר על כל החסרונות הללו.

Twistlock מקרוב

סט משקולת זה לוקח את חלק של השטח של סט משקל גדול, אבל זה עדיין מאפשר לך לבצע תרגילים בדיוק כמו רבים. החתיכה אחרת רק של ציוד שאולי אתה צריך אם אתה רוצה להגדיל את מספר משקולת תרגילים שאתה יכול לעשות יהיה ספסל במשקל. אפשרויות נוספות היא יציבות כדור. גם בלי אחד משני אלה, עם זאת, אתה יכול לעשות תרגילים רבים בעמידה או בשכיבה על הרצפה, כמו תלתלי משקולת, מכבשים, מעלה, lunges, שורות וסקוואט. יש משקולות אלה חלון בחירת משקל גלוי, כך שאתה תמיד יודע בדיוק כמה אתה מרים.

עם סט משקולת מתכווננת, אתה יכול להתחיל עם הגדרות המשקל שמתאימות לך עכשיו ולהגדיל את הכמות אתה מרים בהדרגה. אתה יכול לבצע התאמות בחמישה מרווחי פאונד. ייתכן, למשל, להתחיל לעשות תלתלים עם רק חמישה פאונד על כל משקולת ולהגדיל את סופו של דבר זה לעשרה, חמש עשרה או עשרים לירות.

משקולות הליכון הכושר מתכוונן בשימוש

רבים משקולות וסוגים אחרים של משקולות גרמו לשימוש ביתי הם דקיקות ועלולים להיות מסוכנים. קבוצה זו, לעומת זאת, בנויה באופן יציב ואיכות חדר כושר. אין שום סיבה שזה לא צריך להימשך לך לכל החיים. הם גם נוחים ויעילים לשימוש, עם המרקם שלהם ולהתמודד בקווים מתארים. משקולות הן, במובנים רבים, יותר תכליתיים מאשר משקולות, מאחר שהם מאפשרים לך לבצע תרגילים מזוויות יותר. זו הסיבה שאם היית הולך רק לרכישת פיסת ציוד כושר אחד, הליכון כושר TwistLock המשקולות תהיה אחת האפשרויות הטובות ביותר שלך.
 
 

דגם: TWISTLOCK
זמן אספקה: עד 7 ימי עבודה
אחריות: שנה, ע"י ארדנט

אפשרויות שדרוג ותוספות:
עלות התוספת
0.00
99.00
מחיר לפני: 4199 ₪
מחיר משלוח: 99

אין במלאי

סה"כ המחיר 1390 ₪

מוצר חדש 2017 !!! זוג משקולות יד TWISTLOCK
 להגדלה לחץ על התמונה