זוג משקולות יד TWISTLOCK + מעמד Stand TWISTLOCK

ראשי >ספורט כללי>משקולות>זוג משקולות יד TWISTLOCK + מעמד Stand TWISTLOCK

 
משקולות TwistLock הכי החלל יעילים וקלים לשימוש מערכת משקולת הבית קיים בשוק היום. הטכנולוגיה החדשנית המוגנת בפטנט מאפשרת התאמות במשקל עם טוויסט הפשוט של ידית המשקולת. אתה לא צריך לקחת את הידיים מהמשקולות - אין ידיות להפוך, סיכות כדי ליישר או מנופים להחליק. אתה פשוט למקם כל משקולת לתוך העריסה ולסובב את הידית לבחירת המשקל הרצוי. לסובב וללכת!

עיצוב TwistLock נראה כמו משקולת, מרגיש כמו משקולת ומספק תוצאות כמו סט משקולת חדר הכושר מסחרי. בניגוד לרבי משקולות סגנון מתכוונן אחרות בשוק, משקולת TwistLock מאוזנת באופן מושלם מספקת את אותו גדלים בסיסיים כמו משקולות בסגנון חדר כושר כמו שאתה להגדיל את המשקל. בין אם אתה משתמש במשקל מי 2. עד 20 ק"ג בגודל של המשקולת דומה מאוד לגודל של אותו המשקל היית להשתמש בחדר הכושר.

TwistLocks נוח ואטרקטיביים בהגדרת שולב תכונות רבות מתחשבות בביצועים שלך ונוחות בראש. משקולת קווי מתאר ומרקם מטפלת לספק אחיזה נוחה ובטוחה במהלך האימון שלך. לבטיחות נוספת, משקל TwistLock להתאים מערכת רק יכולה להתבצע כאשר המשקולת מעוגנת עם העריסות מעוצבות להפליא שמחזיקות את המשקולות. אופציונאלי
משקל - כוונון מי 2 עד 20 ק"ג. בקפיצות של 0.5 ק"ג
עיצוב - משקולת TwistLock מאוזנת באופן מושלם מספקת את אותו גדלים בסיסיים כמו משקולות בסגנון חדר כושר כמו שאתה להגדיל את המשקל.
מהיר - אתה לא צריך לקחת את הידיים מהידיות כדי לשנות את המשקל. רק לעגון, טוויסט וללכת!
פשוט - חלונות בחירת משקל הבולטת מאוד מראה בבירור את המשקל שנבחר.
בטוח - משקל שינויים יכולים להתבצע רק כאשר הידית היא בעריסה.
עריסה - עריסת אלומיניום מספקת מסגרת מוצקה, קלת משקל עם עיצוב מודרני. פתיחה בכל קצה של עריסה מספקת אחיזה ביד והמאובטח להעברת עריסות.
עמידות - צלחות פלסטיק גבוהה השפעה מכוסות מתוכננות להימשך.
ידית - ידית מתחילה במשקל של רק 2.ק"ג זמינה הקומפקטי ביותר. ידית קווי מתאר ומרקם מספקת אחיזה נוחה ובטוחה.
אבזרים הכלולים - כולל עריסות ומדריך תרגיל.
מעמד אופציונאלי - מסגרת הפלדה הכבדות מאפשרת לך להרכיב TwistLock המשקולת שלך מערסל לדוכן בגובה האופטימלי לגישה מהירה וקלה למשקולות TwistLock. העיצוב של הדוכן היה לשקול בזהירות על מנת לאפשר למשתמש לקבל בין המשקולות כך שצורת ההרמה נכונה יכולה להיות אחריו. משמעות הדבר היא פחות עומס על הגב שלך מאז שאתה יכול להרים את המשקולות מהמדף עם הרגליים שלך במקומך בחזרה.
 
 
 
 
 

זמן אספקה: עד 7 ימי עבודה
אחריות: שנה, ע"י ארדנט

אפשרויות שדרוג ותוספות:
עלות התוספת
0.00
מחיר לפני: 5000 ₪
מחיר משלוח: 99

אין במלאי

סה"כ המחיר 1700 ₪

זוג משקולות יד TWISTLOCK + מעמד Stand TWISTLOCK
 להגדלה לחץ על התמונה