מתקן אימון מקבילים אקולייזר

ראשי >ספורט כללי>ציוד אימון וכושר>מתקן אימון מקבילים אקולייזר

 

 

 

 
 

אימון עם האקולייזר: חדר הכושר הנייד שלך
מהפכת אימוני "משקל גוף" כבר כאן. בלי חדר כושר, ובלי ציוד יקר ומסובך : כל מה שצריך בשביל לחזק את השרירים ולשרוף קלוריות זה פשוט אביזר אחד, ואת הגוף שלכם כאמצעי וכמשקולת לכל דבר. על האקולייזר כבר שמעתם?
מדובר בשני "בארים" צהובים בעלי עיצוב בהחלט פשוט ומינימאלי המבטיחים עבודה על כל שרירי הגוף בצורה הפשוטה והמאתגרת ביותר. מעבר לים כבר ישנם אלפי חסידים, מאמנים ומתאמנים המשתמשים במוצר, וה- אקולייזר אף נכנס אל תוך כותלי חדרי הכושר והסטודיו. עם שני הבארים אין צורך בשום אביזר נוסף, הרי מדובר באביזר רב תכליתי שבאמצעותו אפשר פשוט להפעיל את כל הגוף ואת קבוצות השרירים. מדובר בשתי 'חלקים' עשויים מתכת בצורת קשת. עם המוצר אפשר לעבוד על כל שריר ושריר בגוף עם אינספור זוויות, ווריאציות וגיוון שמוסיפים עניין לתכנית האימונים

 

 

 

 
 
 

למי מתאים?

האקולייזר מתאים לשימוש כמעט של כל אדם המעוניין לעסוק בפעילות גופניתף לשרוף קלוריות ולחזק את השרירים. מדובר באביזר פשוט המצריך שימוש של משקל הגוף בלבד. זה מתאים לספורטאים בכל הרמות ובכל הגילאים, מתאמנים מתחילים וכמובן גם למתקדמים.

 

 

 

 

 

 
 

איך מווסתים לכל אחד את ההתנגדות?

באימון המתבסס על משקל גוף בלבד ישנו קושי עיקרי והוא ההתאמה האישית של כל אדם ואדם בהתאם למטרות האישיות וליכולות הגופניות. היופי במכשיר הוא היכולת לווסת זאת בעצמנו. מתאמנים אשר משתמשים במשקל הגוף שלהם כהתנגדות, יכולים להחליט את דרגת הקושי המתאימה עבורם על ידי "-איתור עצמי" של היכולות האישיות. איתור עצמי, כלומר: וויסות ההתנגדות על ידי שינוי מיקום הרגליים. מיקום הרגליים יכול לשמש כדי לסייע למתאמן לבצע תרגילים בהתאם ליכולות האישיות. לדוגמא: בתרגילים מסויימים כאשר הרגליים יהיו ישרות התרגיל עשוי להיות קשה יותר, וכשהרגליים כפופות דרגת ההתנגדות תהיה קלה יותר, בדומה לרצועות האימון הפופולאריות (, HUMAN TRAINER, VARIOSLING ). לעתים השינוי הפשוט הוא השינוי המהותי בביצוע התרגיל, מבלי להוריד או להוסיף משקל, אלא רק לשנות את מיקום הרגליים…. ה- אקולייזר נכנס בקלות לכל סביבת חדר כושר, סטודיו ואפילו לבית. מדובר באביזר קל משקל וקל לאחסון.

 

 

 

 
 
 
על איזה קבוצות שרירים ניתן לעבוד


ניתן לבצע אימון נרחב ומגוון – ידיים, רגליים, בטן, שרירי ליבה, גב, ישבן ועוד… רמת הקושי כמובן תלויה ביכולת להזיז את הגוף, לשנות זוויות ולאחוז את המכשיר בצורה שונה והכול באמצעות משקל הגוף.מידות: גובה 72 ס"מ
           רוחב 65  ס"מ

צבעים:
זמן אספקה: עד 7 ימי עבודה
אחריות: שנה

אפשרויות שדרוג ותוספות:
עלות התוספת
59.00
0.00

מחיר לפני: 850 ₪
תשלומים: עד 3 (ללא ריבית)
סה"כ המחיר 245 ₪

הוסף לסל הזמן עכשיו

מתקן אימון מקבילים אקולייזר
 להגדלה לחץ על התמונה